Tule HNRK-sse tööle!

10 põhjust, miks tulla tööle HNRKsse:

 • Töötajana saad olla osa kaasaegseimast taastusravikeskusest Baltimaades ning anda oma panus meie missiooni ja visiooni teostumiseks.
 • Pakume Sulle rohkelt võimalusi enesetäienduseks erinevatel koolitustel.
 • Me hoolime oma töötajatest ja pakume mitmeid soodustusi ning võimalusi vaba aja veetmiseks ning enese tervise eest hoolitsemiseks. HNRK töötajana on Sul võimalik tasuta kasutada keskuse jõusaali ning  Haapsalu Veekeskust.  Samuti saad osaleda töötajate ühistel treeningutel sulgpallis ja pilateses ning mitmetel rahvaspordiüritustel, väljasõitudel, ühiskülastustel jpm.
 • Meie haigla töö on korraldatud inter-distsiplinaarsetes meeskondades. Selliselt on soodustatud Sinu, kui asjatundliku töötaja, teadmiste ja oskuste parim rakendamine ravi korraldusse  patsientide heaolu parandamiseks. Samuti toetab töö inter-distsiplinaarses meeskonnas selle liikmete erialast arengut.
 • Me maksame konkurentsivõimelist palka.
 • Sinu töökoht asuks Haapsalus, mis on elu- ja töökeskkonnana inimsõbralik ja nii looduslikult kui kultuuriliselt kaunis. Haigla aknast avaneb maaliline vaade merele, Haapsalu vanalinn on tõeline nukumaa, piisavalt on koole/lasteaedu/mänguväljakuid jne… Samas asub see kõik ainult tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast ja Pärnust.
 • Sinu tulevased töökaaslased on sõbralikud ja professionaalsed. Seda tõestavad kasvõi patsientide poolt meie teenustele antud väga positiivsed hinnangud.
 • Lähiregioonis ei ole palju rehabilitatsioonikeskuseid, kus headel spetsialistidel oleks oma töös võimalik kasutada nii palju tänapäevaseid ning kõrgtehnoloogilisi töövahendeid. See annab Sulle hea kogemuse ning muudab töö tulemuslikumaks.
 • HNRK on dünaamiline ja kiirelt arenev haigla. Muu hulgas teeme selleks tihedat koostööd mitmete kõrg- ja kutsekoolidega ning oleme tunnustatud praktikabaas.
 • Töötades HNRKs saad anda oma olulise panuse väga paljude inimeste – eriti selja- ja/või peaajukahjustusega laste ja täiskasvanute – elukvaliteedi paremaks muutmiseks.

Kui oled huvitatud neurorehabilitatsioonist või otsid tööd toetavate teenuste osutamisel ühes ettevõtlikus kollektiivis, siis palun lisa allolevatesse lahtritesse enda andmed ja pane HNRK poole teele.

Küsimuste korral palun võta ühendust HNRK personalispetsialistiga:

marge.jogisaar@hnrk.ee;
+37 247 25 438

Meie missioon:

Rohkem toimekaid ja rahulolevaid inimesi kaasaegse neurorehabilitatsiooni tulemusena.

Meie visioon:

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus on Põhjamaade ja Baltikumi kaasaegseim neurorehabilitatsioonikeskus, mis pakub terviklikku ja inimesekeskset teenust akuutsest varasest taastusravist sotsiaalse rehabilitatsioonini ning panustab valdkondlikku teadus- ja arendustegevusse.

Kui oled huvitatud neurorehabilitatsioonist või otsid tööd toetavate teenuste osutamisel ühes ettevõtlikus kollektiivis, siis palun lisa allolevatesse lahtritesse enda andmed ja pane HNRK poole teele.

Küsimuste korral palun võta ühendust HNRK personalijuhiga:

marge.jogisaar@hnrk.ee;
+37 247 25 438

Saada meile enda andmed, kui soovid HNRK-s töötada.

  Kuidas saada ravile

  Loe täpsemalt, kuidas saada statsionaarsele, ambulatoorsele või tasulisele taastusravile HNRK-s.

  65-aastased kogemused, tänapäevased teadmised, hästi hoitud oskused.