Ligipääsetavuse teatis

LIITU MEIE MEESKONNAGA! 

8 põhjust, miks tulla tööle HNRK-sse

HNRK töötajana saad olla osa kaasaegseimast taastusravikeskusest Baltimaades ning anda oma panus keskuse inimesekeskse missiooni ja visiooni teostumiseks. Meie haigla ravitöö on korraldatud interdistsiplinaarsetes meeskondades – selliselt on soodustatud Sinu teadmiste ja oskuste parim rakendamine ravi korralduses ning toetatud mitmekülgne erialane areng. Tänapäevased, kõrgtehnoloogilised töövahendid patsientide ravis, annavad Sulle hea kogemuse, tõstavad erialast professionaalsust  ning muudavad töö tulemuslikumaks. Haigla panustamine innovatsiooni, teaduse-  ja õppetöösse loob Sulle aga võimaluse kaasa lüüa erinevates teadus, arendus- ja õppetööga seotud projektides.

Töötades HNRK-s, asub Sinu töökoht idüllilises ja turvalises väikelinnas, vaatega imekaunile Haapsalu Promenaadile ning on samas autosõidu kaugusel Tallinnast. Sinu töökaaslased on sõbralikud ja professionaalsed – seda nii töötajate kui patsientide tagasiside põhjal. Töötajana saad osa mitmekülgsetest koolitustest ja teistest Sulle sobivatest enesetäiendamise võimalustest, arvukatest ühisüritustest ning oled toetatud erinevates tervist tugevdavates tegevustes. Sinu töötasu on konkurentsivõimeline nii Läänemaal kui Eestis tervikuna.

* missiooniga töö *
* oskuste ja teadmiste parim rakendamine ning pidev arendamine *
* kõrgtehnoloogilised vahendid – tulemuslikum ravi *
* kolleegide hoolivus, sõbralikkus ja professionaalsus *
* konkurentsivõimeline palk + lisasoodustused *
* töökoht idüllilises Haapsalus *
* igakuised personaliüritused *
* patsientide kõrge rahulolu *

Lubame, et meie töötajana saad igapäevaselt kaasa aidata väga paljude inimeste, eelkõige  selja- ja/või peaajukahjustusega laste ja täiskasvanute, elukvaliteedi paremaks muutmisel.

Kui oled huvitatud neurorehabilitatsioonist või otsid tööd toetavate teenuste osutamisel ühes ettevõtlikus kollektiivis, siis palun lisa allolevatesse lahtritesse enda andmed ja pane HNRK poole teele.

Küsimuste korral palun võta ühendust HNRK personalijuhiga:

marge.jogisaar@hnrk.ee;
+37 247 25 438

Saada meile enda andmed, kui soovid HNRK-s töötada.

    Kuidas saada ravile

    Loe täpsemalt, kuidas saada statsionaarsele, ambulatoorsele või tasulisele taastusravile HNRK-s.

    65-aastased kogemused, tänapäevased teadmised, hästi hoitud oskused.