Ligipääsetavuse teatis

Kuidas saada taastusravile?

Statsionaarsele taastusravile tulekuks on vajalik:

 • Perearsti, taastusarsti või muu eriarsti digitaalne saatekiri.
 • Kui digitaalne saatekiri on olemas, võtke palun ühendust meie statsionaarse ravitöö registratuuriga telefonil +372 4725 404 või registratuur@hnrk.ee, et saatekiri registreerida. Registreerimiseks on vaja patsiendi isikukoodi. Kui saatekirja ei registreerita, siis meil puudub info selle kohta, et soovite tulla meile ravile.

Saatekirjale saadetakse vastus kirjaliku teatisena, milles teavitatakse esimesest võimalikust ravile tuleku ajast või keeldumisest.

Kui väljapakutud aeg Teile ei sobi, palume sellest esimesel võimalusel teatada kutsel olevale kontaktisikule.

Statsionaarsele ravile on järjekorrad. Ägeda haiguse, selle retsidiivi ja/või traumajärgse seisundiga patsientidel on statsionaarsele ravile eelisõigus. Siit on võimalik lugeda HNRK ravijärjekorra pidamise korda.

Kui Teil on soov pikendada taastusravi-/rehabilitatsiooniperioodi (vt “Kuidas saada rehabilitatsiooniteenusele HNRK-sse“) isefinantseeritud teenusega, palume sellest teavitada HNRK registratuuri või oma raviarsti esimesel võimalusel!

Ambulatoorsele taastusravile tulemiseks on vajalik:

 • Perearsti või eriarsti digitaalne saatekiri

Korrektselt vormistatud digisaatekirja olemasolul registreerige end HNRK taastusarsti vastuvõtule, võttes ühendust HNRK ambulatoorse ravitöö registratuuriga (tel. +372 4725 413amb@hnrk.ee) või registreerides endale sobiv aeg patsiendiportaalis digilugu.ee.

Vastuvõtu päeval võtke kaasa isikut tõendav dokument!

Ambulatoorse vastuvõtu visiiditasu on 5.00€

Tasulisele ravile tulemiseks on vajalik:

Kui soovite isemaksjana teenuseid kogu taastusravi- ja/või rehabilitatsiooniperioodi ulatuses, siis teeme Teile personaalse pakkumise.

Esmase pakkumise saamiseks, palume Teil sisestada allolevad andmed ning me saadame Teile pakkumise. Sisestatud informatsiooni käsitletakse konfidentsiaalselt pakkumise tegemiseks ning ei jagata kõrvalistele osapooltele.

Tere tulemast HNRKsse taastusravile!

Teenuste hinnakiri.

  Pakkumise küsija andmed

  Patsiendi andmed


  Abivajaduse määr
  iseseisevosaliselt abistatavtäielikult abistatav

  Palun kirjutage, mitu päeva arvate, et soovite taastusravil viibida. Perioodi pikkuse muutmine on enne pakkumise kinnitamist võimalik.


  Me ei saa garanteerida taastusraviperioodi algust konkreetselt kirja pandud päeval, kuid pakume välja soovitule võimalikult lähima lahenduse.


  Palun kirjutage, kas patsient on varem taastusravi saanud. Kui on, palun täpsustage millal ja millises asutuses.

  Nõustun pakkumise sobivuse korral tasuma HNRK poolt esitatud arve.

  Kuidas saada ravile

  Loe täpsemalt, kuidas saada statsionaarsele, ambulatoorsele või tasulisele taastusravile HNRK-s.

  65-aastased kogemused, tänapäevased teadmised, hästi hoitud oskused.