Neuroarendava ravi koolitused tulevad jälle.

Septembris, kui kõigil pead värskest õhust pungil, on HNRK-s toimumas neuroarendava ravi (NDT – neurodevelopmental treatment) koolitused. Kokku kolm: esimene algajatele ehk neile, kes NDT-metoodikat varem õppinud ei ole ning teised kaks edasijõudnutele ehk neile, kel baasteadmised on juba olemas. Edasijõudnute koolitustest esimene on pühendatud peaajukahjustusega täiskasvanud inimeste kõnnifunktsioonile ja toimetamistele püstises asendis ning teine rohkem kätega seotud tegemistele.

Koolitajaks on Eesti õppuritele juba tuttav Cathy Hazzard Kanadast. Cathy on tähelepanuväärse NDT-õpetamise kogemusega, sõbralik ja võõrastes keskkondades hästi kohanev. Koolituste töökeeleks on seetõttu inglise keel.

NDT-metoodika on praktilise iseloomuga, aidates leida lahendusi inimesi nende igapäevaelus kimbutavatele takistustele. Veelgi enam, NDT-terapeudid oskavad mõelda, miks ja kuidas tähenduslike tegevuste rakendamise teraapias on oluline ja tulemuslik. Samuti on praktilise iseloomuga NDT-koolitused: teooriale lisaks saab palju praktiseerida ja arutada. Ühesõnaga, maailma parimad koolitused.

Koolitustele on eelkõige oodatud füsioterapeudid, tegevusterapeudid, logopeedid. Aga kui teema tundub huvitav arstidele, õdedele või teistele taastusraviga seotud spetsialistidele, on oodatud nemadki.

Rohkem infot leiad siit: NDT-koolitused 2023

65-aastased KOGEMUSED, tänapäevased TEADMISED, hästi hoitud OSKUSED – head juubeldamist!

Kuidas saada ravile

Loe täpsemalt, kuidas saada statsionaarsele, ambulatoorsele või tasulisele taastusravile HNRK-s.

65-aastased kogemused, tänapäevased teadmised, hästi hoitud oskused.