Plus Kohvikud annetasid HNRK lasteosakonnale

Pressiteade

Eile, 18. novembril oli väga tore päev: lahked inimesed Plus Kohvikud OÜst andsid HNRK laste taastusravi osakonnale 1000€ suuruse annetuse. Ikka selleks, et võimalikult paljudel lastel oleks HNRKs mõnus ja kasulik olla.
Plus Kohvikud OÜ on üle 10 aasta tegutsenud ettevõte, mis omab Tallinnas seitset kohvikut. Eelmisel aastal töötas Plus Kohvikute kaubamärgi all ca 70 inimest.
Plus Kohvikute kümnendal aastapäeval 2018 aasta detsembris tegid töötajad omanikele südantsoojendava jõulukingi. Töötajad kogusid väikestest summadest kokku 620 eurot, mis kingiti omanikele, et nad omakorda annetaksid selle raha heategevuseks. Sooviga, et see summa annetatakse laste abistamiseks.
Omanikud otsustasid lisada 620-le eurole omalt poolt 380 eurot ja täna sai teoks annetus 1000.- HNRK laste taastusravi osakonnale.
Annetust käis üle andmas Plus Kohvikute üks omanikest Heli Hansen.
HNRK on Helile ja kogu Plus Kohvikute meeskonnale väga tänulik. Lasteosakonna juhi dr Ülle Kruusi sõnadega: „On väga südantsoojendav teada, et olemas inimesi, kes tahavad teha kellelegi head. Veelgi toredam on, et HNRK tegevus meie väikeste patsientide heaks Plus Kohvikuid kõnetas.“

Kuidas saada ravile

Loe täpsemalt, kuidas saada statsionaarsele, ambulatoorsele või tasulisele taastusravile HNRK-s.

60-aastased kogemused, tänapäevased teadmised, hästi hoitud oskused.