Accessibility Statement

Teatejooks

Heategevuslik Teatejooks ja Rasmus Mägi kutsuvad üles toetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse tegevusi ja väikeste patsientide ravi.

Teatejooksust on aastatega kujunenud Eesti suurim laste- ja noortespordi üritus, mis kutsub toetama Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse (HNRK) tegevusi, et sealsed väikesed patsiendid saaksid osa kaasaegsetest ravivõimalustest. Kergejõustiklane Rasmus Mägi on lapsena ise Teatejooksul osalenud ja soovib, et liikumisrõõmu saaksid kogeda kõik lapsed.

Heategevuslik Teatejooks toimus esimest korda 2006. aastal ja üritusest on tänaseks kujunenud kõige osavõtjaterohkeim heategevusüritus, kus lapsed oma osavõtuga annavad panuse heategevusse. Kõigis maakondades toimuva teatejooksu eesmärgiks on propageerida laste tervislikku elustiili, muuta liikumisharjumusi ning pakkuda noortele positiivseid emotsioone liikumisest.

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus on Eesti vanim ja suurim päeva- ja statsionaarhaigla, mis on spetsialiseerunud seljaajukahjustuste, traumadest tingitud ajukahjustuste, insuldi jm järgsele taastusravile. Olulisel kohal on laste taastusravi ning tugi-liikumiselundkonna taastusravi. Aastas viibib siin ravi eesmärgil 3500 patsienti. Toetame Haapsalu Neuroloogilist Rehabilitatsioonikeskust!

Toetamiseks on kaks võimalust:

  • Helistades heategevusnumbril 900 7777 (kõne hind on 7 eurot)
  • Tehes ülekande HNRK Toetusfond SA kontole SEB pangas EE451010220268957228 märksõnaga Teatejooks

Täpsem info teatejooksu kohta on leitav www.teatejooks.ee.

60 years of experiences, contemporary knowledge, well-kept skills.