Alates 13. märtsist on patsientide külastamine keelatud

Hetkel töötab HNRK tavapärasel moel – osutab nii ambulatoorset kui statsionaarset teenust, kuid rakendame ennetavaid meetmeid toetamaks COVID-19 leviku piiramist. Palume neist kinni pidada.

Alates 13. märtsist on HNRK patsientide külastamine keelatud.
Statsionaarsel ravil viibivatel patsientidel ei ole lubatud minna nädalavahetusel koju. Patsientide haiglasse saabumine võib toimuda saatjaga.
Nagu tavapärasel viirunakkuste perioodil palume haigustunnustega või haigetel inimestel mitte teenustele saabuda. Samuti palume mitte teenustele tulla inimestel, kes on viibinud viimasel 14 päeval välismaal (eelkõige COVID-19 riskipiirkonnas) või on kokku puutunud koroonahaigega. Teenuse tühistamisest palume HNRK-d ette teavitada.

Aegade broneerimised, muutmised, tühistamised jm vajalikud asjaajamised palume korraldada võimalusel haiglasse kohale tulemata. Meiega saab endiselt ühendust:
• Info 472 5400 info@hnrk.ee;
• Statsionaarne registratuur 472 5404 registratuur@hnrk.ee;
• Ambulatoorne registratuur 472 5413 amb@hnrk.ee;
• Posti teel Sadama 16, 90502 Haapsalu.
Samuti lükkame teadmata ajaks edasi kõik planeeritud HNRK ekskursioonid ning grupiviisilised külastused.
Inimesed, kel on põhjendatud kahtlus, et nad võivad olla nakatunud koroonaviirusega, peaksid helistama oma perearstile või perearsti nõuandetelefonile 1220. Terviseseisundi halvenemisel tuleb helistada hädaabinumbril 112.
Koroonaviirust tasub kahtlustada juhul, kui inimene on viimase 14 päeva jooksul käinud haiguse riskipiirkonnas ja tal esinevad haigusele iseloomulikud sümptomid ehk köha, palavik ja/või hingamisraskused. Muul juhul võib olla tegemist Eestis laialdaselt leviva gripi või gripilaadse viirusega.
Kõige õigem ja ajakohasem info koroonaviiruse COVID-19 kohta on leitav Terviseameti kodulehelt – https://www.terviseamet.ee/
Viirusennetuse teavitusmaterjalid https://www.terviseamet.ee/et/COVID-19-trukised
Head tervist ja mõistlikku meelt!

Kuidas saada ravile

Loe täpsemalt, kuidas saada statsionaarsele, ambulatoorsele või tasulisele taastusravile HNRK-s.

60-aastased kogemused, tänapäevased teadmised, hästi hoitud oskused.