Teenused

Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus (HNRK) tegeleb peamiselt neurorehabilitatsiooniga ehk neuroloogiliste probleemide järgselt tekkinud toimetulekuhäiretega inimeste taastusraviga.

Neurorehabilitatsiooni põhitõed.

HNRK-s on kolm osakonda:

  • spinaalse rehabilitatsiooni osakond seljaajukahjustusega ning teiste mitte peaajukahjustusega seotud seisunditega inimestele,
  • neurorehabilitatsiooni osakond peaajukahjustusega – insult, traumaatiline ajukahjustus, Sclerosis Multiplex, PCI jne – inimestele ning
  • laste taastusravi ja tugi-liikumiselundkonna taastusravi osakond, mille tegevusest lõviosa on pühendatud erinevate arenguhäiretega ja/või neuroloogiliste haigustega lastele ning väiksem osa skeleti-lihasüsteemi probleemidega täiskasvanutele.

Parempoolsest menüüst on võimalik teenuse osutamise põhimõtete ning erinevate teenuste kohta ka täpsemat lugemist leida.  Me soovime alati leida parima lahenduse konkreetse patsiendi jaoks, seega täpsemate küsimustega võtke ühendust meie infotelefonil (+372 4725 400), e-maili (info@hnrk.ee) või facebooki lehe vahendusel.

5 thoughts on “Teenused”

  1. Pingback: 健身
  2. Pingback: Irvine Eye Doctor
  3. Pingback: bitcoin

Comments are closed.