Noored lauljad Sissi, Jaagup ja Uudo käisid meil külas, et uudistada mis meie tegevuspargis teha saab.

Noored lauljad Jaagup, Sissi ja Uudo käisid meil Haapsalus külas, et uurida, mida varasemate annetuste eest on liikumispuudega laste taastusravi toetamiseks tehtud ja mille jaoks tänavu annetusi kogutakse.  Uudistasime  meie tegevusparki ja tutvustasime lähemalt selle konseptsiooni.

Lõbusat külastust saate näha juba alltoodud videost:

Heategevuslik teatejooks on Eesti suurim laste- ja noortespordiüritus, jooksu idee on anda noortele võimalus tunda rõõmu liikumisest ja tervislikest eluviisidest. Samal ajal saavad nad osalemisega anda oma moraalse panuse nende eakaaslaste ravi jaoks, kes on õnnetu juhuse või haiguse läbi liikumisvõime kaotanud ning kutsuda üles nende heaks annetama. See on ühtlasi hea võimalus õpetada noortele liikumise ja heategevuse olulisust.

Sel aastal paneb Teatejooks koos teiste abistajatega – Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond, Kanada Akadeemiliste Naiste Selts, PZU kindlstuse sõbrad ja Haapsalu linn –  õla alla ratastoolilastele koosmängimise võimaluste loomisele.
„Aitame koguda toetust Haapsalu Neuroloogilise Rehabilitatsioonikeskuse läheduses paikneva ratastoolipargi laiendamiseks. Keskuse mänguala kõrvale kavandatakse mitut uut atraktsiooni, sealhulgas ronimislinnakut ja eri kõrgustega liivakaste, mis võimaldavad liikumisvõime kaotanud lastel mängida õues koos teiste lastega. Laps on laps, isegi kui liikumine on raskendatud ning vajab selleks abivahendeid. Oleme lastele ja nende peredele üheskoos abiks!“ ütles Erik Pallase

Teatejooks toimub taaskord juba 9.mail

Teatejooksu korraldab MTÜ Tallinnmeeting, mis on ellu kutsutud spordiürituste ja võistluste korraldamiseks. Teatejooksu suurtoetaja on Kalevi Mesikäpp, toetajad Kultuurkapital, Tallinna linn, Tartu linn, Rademar ja Eesti Kergejõustikuliit.

Kuidas saada ravile

Loe täpsemalt, kuidas saada statsionaarsele, ambulatoorsele või tasulisele taastusravile HNRK-s.

60-aastased kogemused, tänapäevased teadmised, hästi hoitud oskused.